Kaip Irma Jurgelevičiūtė nusiaubė internetą

| Print |

Kai šiomis dienomis kiekvienas medijos kanalas „rėkia“ apie Irmos Jurgelevičiūtės „vagies“ istoriją, nutariau apžvelgti kaip Internetas sureagavo į šią dramą. Skaičiai tikrai įspūdingi (žiūrėti pirmą paveiksliuką).

1 pav. Irmos istorija 2010 11 20 -  2010 11 25

Nuo lapkričio 20 d. apie „vagies“ istoriją NewsPoint užfiksavo 468 pranešimus. Pats pikas pirmadienį, lapkričio 22 d. - 157 naujienos. Žvelgiant plačiau, Irmos „vagies“ istorija visai gražiai įsipaišo ir priartėja prie istorijų lyderių. Kedžio įvykiai savo laiku per dieną surinko 247 pranešimus, Ugnikalnio Eyjafjallajökull išsiveržimas 234 naujienas.
Irmos istorijoje pirmąjame naujienų trejetuke atsirado tokie tinklapiai kaip Geradiena.lt (97), Sala.lt (46), Infodiena.lt (44). Žinoma, tai informacijos perdavėjai, jie patys turinio nekuria, tačiau naujienas iš kažkur surinkti turi:) Tam nemažai dėmesio skyrė Zebra.lt (29), Delfi.lt (23) bei Alfa.lt (22) bei kiti naujienų portalai.
Turbūt nei viena  Lietuvos pramogų žvaigždutė negali pasigirti tokiu žiniasklaidos domėjimusi. Gal ateityje Irma ir galės didžiuotis, kad buvo laikotarpis, kai ji „nusiaubė“ Internetą. Tačiau žvelgiant iš kitos pusės – negi naujienų tinklapiai tikrai nebeturi apie ką rašyti?