NewsPoint pradeda stebėti Facebook

| Print |

Ineractive Marketing Partner Baltic (Impartner) džiaugiasi galėdami pranešti, kad NewsPoint Social Media stebėjimo sistema pirmoji Lietuvoje pradėjo sekti Facebook grupes, fanų tinklapius bei pavienių asmenų atvirus profilius. Taip pat į monitoringo sistemos paiešką įtrauktas Naujienų grupių (News Groups) stebėjimas.

“Mūsų pagrindinis strateginis tikslas užtikrinti, kad klientai gautų pilnavertį socialinės medijos stebėjimo įrankį. NewsPoint Social Media ne tik stebi daugiausiai forumų, diskusijų bei komentarų Lietuvoje, bet taip pat informacija klientą pasiekia vos tik ji pasirodo Interente. Tai kritiškai svarbu komunikacijos ekspertams, kurie privalo reaguoti į žinutę tuoj pat ir suvaldyti kritines situacijas." - sako Dalia Tautavičiūtė, NewsPoint projekto vadovė iš Impartner.

Facebook rasti paieškos rezultatai yra rodomi kartu su kitomis žinutėmis iš forumų, komentarų, diskusijų. Klientas, kuris naudojasi NewsPoint socialinės medijos paketu, nepatirs jokių papildomų kaštų norėdamas pamatyti žinutes iš Facebook.

Siekiant sustiprinti socialinės medijos analizės sritį, Impartner neseniai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su tyrimų kompanija „SIC Gallup Media“/TNS. „TNS patirtis monitoringo ir analizės srityje leis efektyviai susisteminti ir pateikti komunikacijos socialinėje erdvėje duomenis. Tai suteiks galimybę komunikacijos specialistams objektyviai įvertinti savo kampanijų socialinėje medijoje silpnąsias ir stipriąsias puses, bei geriau valdyti komunikaciją šioje terpėje“, – teigia D.Tautavičiūtė.
 
NewsPoint Social Media ir toliau plečia savo stebimų šaltinių skaičių. Šiuo metu stebime 23 forumus, 14 populiarių tinklaraščių komentarus bei 9 naujienų tinklapių komentarus. Po naujų metų ženkliai papildysime forumų bei diskusijų stebėseną. 

NewsPoint Interneto stebėjimo sistemos konkurencinis privalumas – klientai moka už prisijungimą prie sistemos, t.y. nesvarbu kiek raktažodžių klientas nori stebėti.  Sistema yra lengvai pritaikyta naudojimui ir klientai patys gali lengvai keisti parametrus. Suteikiame 14 dienų nemokamą sistemos testavimą.

=====

NewsPoint yra interneto stebėjimo sistema. Oficialus sistemos atstovas Lietuvoje yra bendrovė Impartner. Sistema stebi virš 600 Lietuvos tinklapių, kurie apima rajoninę, regioninę bei specializuotą spaudą internete, taip pat daugiau nei 300 unikalių tinklaraščių, taip pat blogas.lt bazę su daugiau nei 50 tūkst. vartotojų. Pagrindiniai naujienų portalai yra indeksuojami kas 5-6 minutes. Be žiniasklaidos stebėjimo, NewsPoint suteikia galimybę lengvai valdyti surinktą informaciją. NewsPoint sistema leidžia automatiškai generuoti diagramas ir lenteles, taip pat kompanijai svarbius pranešimus iš karto talpinti įmonės tinklapyje, intranete ar RSS.